Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti Google sīkfaili, lai nodrošinātu tajā sniegtos pakalpojumus un analizētu dataplūsmu. Lai turpinātu aplūkot uzņēmuma mājas lapu, aicinām iepazīties ar sīkfailu politiku. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai
Uzzināt vairāk

Par mums

KAS IR E-MAXIMA?


  E-maxima ir Latvijā lielākais pārtikas interneta veikals ar plašāko sortimentu, kurš savu pirmo klientu apkalpoja 2012. gada martā. No 2014.gada aprīļa mēs piedāvājam jaunu, bezmaksas pakalpojumu – Pasūti! Piebrauc! Paņem! – kurš nodrošina pasūtījumu saņemšanu vienā no Maximas veikaliem. Mūsu darbības mērķis ir sniegt klientiem ērtu, ātru un izdevīgu iepirkšanos.

Šobrīd e-MAXIMAS sortimentā ir atrodami vairāki tūkstoši preces dažādās grupu kategorijās, dažādām gaumēm un prasībām. Pie mums ir iespējams iegādāties gan svaigu ikdienas maizīti, īpaši atlasītus augļus un dārzeņus, pārtiku mazulim,  kā arī saimniecībai un ikdienai nepieciešamās preces.  Neskatoties uz mūsu plašo sortimentu mēs nemitīgi cenšamies to pilnveidot, piedāvājot Jums veselīgāko, augstvērtīgāko un iecienītāko preci! Saviem klientiem ikdienā nodrošinām vairāk kā 1000 preces par īpaši izdevīgām cenām. Kā arī savus klientus pastāvīgi cenšamies iepriecināt ar īpaši sarūpētiem piedāvājumiem.

Visas preces tiek atlasītas Maxima XXX veikalā, Slokas ielā 115, tāpēc e-MAXIMA spēj nodrošināt savus klientus ar pašām svaigākajām pārtikas precēm. e-MAXIMA garantē drošu un uzticamu servisu no produktu izvēles brīža līdz tā apmaksai un piegādei mājās! Mēs strādājam, lai Jums nodrošinātu maksimāli ērtu un patīkamu pakalpojumu, tāpēc mūsu komplektētāji ar īpašu rūpību atlasa Jūsu pirkumus!

e-MAXIMAS komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkurā neskaidrību gadījumā. Ja radušies ierosinājumi vai jautājumi, droši raksti e-maxima@e-maxima.lv !