Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantoti Google sīkfaili, lai nodrošinātu tajā sniegtos pakalpojumus un analizētu dataplūsmu. Lai turpinātu aplūkot uzņēmuma mājas lapu, aicinām iepazīties ar sīkfailu politiku. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai
Uzzināt vairāk

Jautājumi un atbildes

★ Nevaru piereģistrēties e-MAXIMA, jo nevaru atrast savu adresi.
Reģistrēties var tikai klienti, kas dzīvo e-MAXIMA piegādes reģionā, kas ir ~25 km no preču komplektēšanas vietas Maxima XXX - Rīgā, Slokas ielā 115. Šobrīd e-MAXIMA piegādes teritorijā ietilpst:
Rīga, Jūrmala (TAGAD ARĪ Sloka, Kauguri, Ķemeri), Baloži, Dreiliņi, Saurieši.
Babītes novads: Babīte, Brīvkalni, Dzērves, Egļuciems, Lapsas, Liberi, Mežāres, Piņķi, Sēbruciems, Skārduciems, Spilve, Spuņciems, Varkaļi, Vīkuļi.
Carnikavas novads: Kalngale, Carnikava, Garupe, Garciems
Ādaži
Garkalnes novads: Amatnieki, Baltezers, Berģi, Bukulti, Langstiņi, Priedkalne, Priežlejas, Sunīši, Suži, Upesciems.
Ķekavas novads: Alejas, Katlakalns, Krogsils, Krustkalni, Ķekava, Lapenieki, Lielvārži, Odukalns, Pulkarne, Rāmava, Skujnieki, Valdlauči, Vimbukrogs, Ziedonis.
Mārupes novads: Jaunmārupe, Mārupe, Medņi, Skulte, Tīraine.
Olaines novads: Apšukalni, Gaismas, Grēnes, Jaunolaine, Medemciems, Stūnīši, Virši.
Salaspils novads: Acone, Dole, Ķeizarsils, Mežezeri, Mežstūrīši, Piķurgas, Salaspils, Silabrieži, Tilderi.
Stopiņu novads: Dreiliņi, Dzidriņas, Līči, Rumbula, Ulbroka, Upeslejas, Vālodzes.
★ Kad es saņemšu atpakaļ naudas starpību par nepiegādātajām precēm?
Nauda par nepiegādātajām precēm tiks atgriezta klienta bankas kontā 7 darba dienu laikā.

★ Elektroniskās pavadzīmes
Preču piegādes dokuments tiks nosūtīts uz klienta e-pastu pirms piegādes. Šoferim ierodoties un nododot pasūtījumu, vairs nebūs fiziskas papīra pavadzīmes, ko nodot klientam. Klients kopā ar šoferi pārbauda piegādāto preci, balstoties uz sarakstu, kas ir nosūtīts klientam uz e-pastu. Ja klientam nav iespēja atvērt elektronisko pavadzīmi, šoferim ir pasūtījuma elektroniskās pavadzīmes kopija viedtālrunī. Ja pārbaudot pasūtījumu tiek konstatēta neprecizitāte, par to ir jāinformē šoferi, preču pārbaudes brīdī.

Kādas ir norēķinu iespējas par pirkumu e-MAXIMĀ?

Pašlaik apmaksāt pasūtījumu priekšapmaksām, izmantojot NORDEA, SEB, SWEDBANK, DnB, CITADELE interneta bankas un VISA/MasterCard norēķinu kartes.

 

★ Par kādu summu pasūtot piegāde būs bez maksas?
Piegāde bez maksas ir pasūtot vismaz par summu 49.99 EUR. Ja summa ir mazāka par 49.99 EUR, tad piegādes maksa ir no 0.99 EUR.


★ Kā var saņemt alternatīvas preces, ja manas pasūtītās preces nav veikalā?
Ja vēlaties saņemt alternatīvas preces, tad e-MAXIMA mājas lapā dodieties uz sadaļu 'Mani dati', kur atzīmējiet ar ķeksīti iespēju 'Piegādāt man alternatīvas preces, ja izvēlētās preces nav pieejamas'. Ja ir kādas noteiktas alternatīvas, kuras vēlaties saņemt, tad par to varat informēt preču komplektētājus, ierakstot savu komentāru pie katra pasūtītā produkta atsevišķi vai lauciņā 'Informācija par piegādi'. Dārgāki produkti par klienta pasūtīto netiek piemēroti kā alternatīvas.
★ Kā pareizi iegādāties 1+1 akcijas preces?
Lai saņemtu 1+1 akcijas produktus pēc akcijas nosacījumiem, nepieciešams pievienot abus produktus pirkuma grozā, gala cena būs līdzvērtīga vienas vienības cenai, taču piegādes brīdī jūs saņemsiet divas vienības.
★ Kā rīkoties, ja vēlos saņemt rēķinu uz juridisku personu?

Lai saņemtu rēķinu ar rekvizītiem, uzņēmuma rekvizīti ir jāievada savā lietotājprofilā sadaļā "Mani dati". Pirms pasūtījuma apmaksas ir jāatzīmē iezīme pie "Juridiska persona". Ja rekvizītus neievadīsiet vai aizmirsīsiet atzīmēt, ka konkrētais rēķins ir nepieciešams ar iekļautiem uzņēmuma rekvizītiem, tad saskaņoto rēķinu saņemsiet uz fiziskas personas vārda (sava).

Juridiskie klienti iepērkas tā pat kā fiziskas personas. Pasūtījumu veikšana notiek sekojoši: izvēlētās preces tiek pievienotas grozam, Jūs izvēlieties sev ērtāko piegādes laiku un dienu, veiciet pirkuma apmaksu. Saskaņotais rēķins tiks izrakstīts un nosūtīts nākošajā darba dienā pēc notikušas piegādes.

★ Lai izmantotu Pasūti! Piebrauc! Paņem! pakalpojumu, ir jāizvēlas viens no Maxima veikaliem, kā pasūtījuma saņemšanas vieta. To var izdarīt, sadaļā Piegādes laika rezervācija, nospiežot uz pogas Pasūti! Piebrauc! Paņem! 
Pasūtījumu piegāde notiek uz sekojošiem Maxima veikaliem: Slokas iela 115, Rīga; K. Ulmaņa gatve 88, Rīga; Deglava iela 67, Rīga; Mūkusalas iela 73, Rīga; A.Saharova iela 20a, Rīga; Vienības gatve 113, Rīga; Nīcgales iela 46a, Rīga; Biķernieku iela 143, Rīga. Pēc pasūtījuma saņemšanas jāgriežas Maxima veikala Info centrā.


                                                                         
★ Kā iespējams aktivizēt jaunu Paldies karti?
             Jaunu Paldies karti var aktivizēt jebkurā Maxima veikalā pie kasieres.
             e-MAXIMA.lv Uzņēmuma kartes nav spēkā.

★ Kāda ir minimālā pasūtījuma summa?        
             Minimālais preču groza lielums ir 19.99 EUR.

★ Izmaiņas Enerģijas dzērienu aprites likumā:
Saskaņā ar izmaiņām Enerģijas dzērienu aprites likumā, no 2016.gada 1.jūnija klientiem pie enerģijas dzērienu saņemšanas būs obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kas norāda uz viņa pilngadību.
Enerģijas dzērienu aprites likuma 3.panta 1.punkts paredz, ka enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 Kas ir sīkdatnes?

e-maxima.lv  mājaslapā tiek izmantotas programmas, kas veido sīkdatnes, ļaujot lietotājam šķirstīt lapas un uzglabājot informāciju par apmeklētajām lapām. Tās var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, piemēram, autorizācijai un/vai atkārtotai apmeklēšanai. Sīkdatnes ir ļoti mazi teksta faili, kas tiek saglabāti datoros atsauču vajadzībām.

Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu. Jums ir iespēja bloķēt sīkdatņu izmantošanu.

 Kā izdzēst sīkdatnes?

Informāciju per sīkdatņu izdzēšanu varat atrast šeit . Mēs informējam, ka sīkdatņu izdzēšana var ietekmēt mājas lapas lietošanu.

 Kāpēc e-maxima izmanto Google Analytic?

e-maxima mājas lapā tiek izmantoti gan nepieciešamie (droši no vietnes, gan vienkārši lietojami) sīkfaili, piemēram, filtrēšanas iestatījumi vai pieteikšanās atgādinājumi, kā arī analītiskās sīkdatnes. E-maxima mājas lapa izmanto arī Google Analytics sīkfailus. Tie tiek saglabāti e-maxima veikalā, izmantojot Google Analytics. Google, Inc. (Google) piedāvā tīmekļa analīzes pakalpojumu, kas palīdz analizēt, kā jūs izmantojat šo vietni. Iepriekš minētie analītiskie sīkfaili ļauj mums identificēt un skaitīt apmeklētāju skaitu, redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē, to lietojot. Tādā veidā mēs varam izmantot šo informāciju profilēšanas nolūkos. Tas viss palīdz mums uzlabot vietnes veiktspēju, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji var viegli atrast to, ko viņi meklē. Uzņēmums Google pārsūta un glabā sīkdatnes informāciju par šīs vietnes izmantošanu - informāciju par standarta lietotāja iestatījumiem un informāciju par anonīmu apmeklētāju uzvedību. E-maxima veikals neizmantos un neļaus nevienai trešai pusei izmantot statistiskās analīzes rīku, lai izsekotu vai savāktu jebkādu informāciju, kas varētu identificēt šīs vietnes apmeklētājus. Google var pārsūtīt Google Analytics apkopoto informāciju trešajām pusēm, kā to paredz likums, vai arī, ja trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā. Google nepiesaista jūsu IP adresi ar jebkādu citu informāciju, ko Google var sniegt saskaņā ar Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.


 Kas ir "Orientējoša cena"?

Orientējošo cenu veido tie sveramie produkti, piemēram, gaļa, dārzeņi un augļi, kas atrodas Jūsu iepirkuma grozā, kuriem nav iespējams nodrošināt precīzu norādīto svaru:

500g apelsīnu ir aptuveni 3 vidēja izmēra apelsīni, taču katrs apelsīns atšķiras no cita un tāpēc ir ļoti grūti piegādāt precīzi pasūtīto 500g apelsīnu, nesagriežot kādu no apelsīniem uz pusēm.

·         Ja ir samaksāts par lielāku svaru nekā piegādāts, starpība septiņu darba dienu laikā tiks atgriezta kontā, no kura Jūs veicāt pirkuma apmaksu.

·         Ja ir samaksāts par mazāku svaru nekā piegādāts, starpība nav jāapmaksā.


★  Kas ir "Alternatīvas preces"?

Alternatīvas preces ir preces, kas atrodas vienā kategorijā un līdzīgā cenu līmenī arJūsu pasūtīto produktu. Alternatīvu preci Jums piegādās tikai tad, ja Jūsu pasūtītais produkts nebūs pieejams vai ja tā daudzums nebūs pietiekams:

Pasūtījuma komplektēšanas laikā tika konstatēts, ka āboli "Golden" par 2,99 Ls/kg, kas ir pasūtījumā, vairs nav pieejami, tāpēc to vietā tiks piegādāti citi āboli "Golden" (piemēram, mazāka izmēra), kas maksā 1,99 Ls/kg, un piecu darba dienu laikā tiks atgriezta pārmaksātā summa.

·         Ja Jūs neapmierina alternatīvā prece, Jūs varat atteikties no tās un atdot autovadītājam piegādes laikā, un septiņu darba dienu laikā naudu par šo produktu mēs atgriezīsim Jūsu bankas kontā.

·         Ja vēlaties saņemt alternatīvās preces vienmēr, kad pasūtītais produkts nav pieejams, ir jādodas uz izvēlni Mani dati, kur, atzīmējot Piegādāt man alternatīvu preci, ja oriģinālais produkts nav pieejams, jānospiež poga Apstiprināt izmaiņas.

·         Ja vēlaties saņemt alternatīvās preces tikai konkrētajā pasūtījumā, tad informācijas logā pirms apmaksas "Informācija par Jūsu pirkumu", jāatzīmē Piegādāt man alternatīvas preces.